قوانین و مقررات

لطفا قبل از استفاده از خدمات سامانه نیم سانت شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش‌های این وب سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است. همچنین سامانه نیم سانت حق اعمال تغییرات در این قوانین را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابراین کاربران قبل از ارسال درخواست و آگهی باید قوانین و مقررات سایت را مطالعه و تایید نمایند.

1 - تمامی فعاليت‌هاي اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران میباشد.

2- طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

3 - استفاده و مرور و جستجوی شما در این وب سایت با مسئولیت شخصی خود شما صورت می گیرد. این سایت تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفری، ناشی از دسترسی و استفاده شما از وب سایت را ندارد .

4 - درخواست ها و آگهی ها در این سایت، توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

5 - مطالب مندرج در درخواست ها و آگهی ها ممکن است توسط آگهی دهنگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.

6 - لطفا قبل از انجام هر گونه توافق، معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان از اصالت آگهی دقت کافی بفرمایید.

7 - فقط افرادی که دارای سن قانونی ( 18 سال تمام ) هستند میتوانند در این وب سایت ثبت درخواست و آگهی انجام دهند.

8 - سامانه نیم سانت حق انتشار و نمایش مکرر کلیه درخواست ها و آگهی های کاربران را در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی متعلق به این سامانه برای خود محفوظ میدارد.

در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال میتوانید با تیم پشتیبانی نیم سانت تماس حاصل فرمایید.