استخدام

یافتن شغل ایده آل

شغل مناسب، شما را در مسیر درست زندگی قرار می دهد.

یافتن شغل ایده آل می‌تواند یکی از بهترین اتفاقات زندگی هر فردی باشد. یک شغل مناسب و خوب نه تنها نیازهای افراد را برآورده می‌سازد بلکه می‌تواند اعتماد به نفس آنها را نیز افزایش دهد و رضایت خاطر را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

با توجه به اینکه در سامانه نیم سانت کارفرمایان و کارآفرینان زیادی فعالیت دارند، کارجویان گرامی می توانند توانمندی و تخصص خود را در این سامانه ثبت نمایند و بهترین پیشنهادات شغلی را از کارفرمایان دریافت و ایده آل ترین گزینه را انتخاب نمایند.

نکته مهم : برخلاف سایر روش های کاریابی، در سامانه نیم سانت کارفرمایان به شما پیشنهاد شغلی میدهند و حق انتخاب شغل با کارجویان خواهد بود.

نکات مهم برای پیدا کردن شغل عالی

نخستین معیار برای انتخاب شغل مناسب، علاقه است. تجربه بارها ثابت کرده‌ است که انتخاب شغلی که به آن علاقه داریم در پیشرفت شغلی بسیار تاثیرگذار است. مثلا وظایف شغلی را که به آن علاقه داریم با دقت و کیفیت بیشتری نسبت به شغلی که علاقه‌ای به آن نداریم انجام می‌دهیم.
بر توانایی‌های خود تکیه کنید، چرا که کارفرمایان و سرمایه‌گذاران وقتی مطمئن شوند که شما میتوانید از پس چالش ها برآیید و واقعا می توانید به آن ها کمک کنید که به اهدافشان برسند، روی شما حساب می کنند.

یافتن شغل ایده آل

تنظیم رزومه قوی

جمع آوری یک رزومه‌کاری که بتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد.

داشتن یک رزومه قوی میتواند تاثیر بسزایی در رسیدن شما به هدف شغلی تان، داشته باشد.
واقعیت اینست که اکثر مشاغلی که به دنبالشان هستید، از شما درخواست رزومه خواهند کرد. کمی خلاقیت در ایجاد رزومه میتواند شما را به گزینه اي منحصر به فرد و متفاوت تبدیل کند. ابزار آنلاین دراین زمینه میتوانند بسیار مفید باشند.

مهارت و توانایی های خود را بطور کامل ذکر نمایید.

سوابق و تجربیات خود را با ذکر تاریخ دقیق و دلایل قطع همکاری بیان کنید.