دریافت خدمات IT

اهمیت داشتن وب سایت و اپلیکیشن برای کسب و کارها

این روزها از زبان بسیاری از افراد می شنویم که باید کسب و کارهای سنتی تغییر مسیر بدهند و در فضای اینترنت جا بگیرند! شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که چرا کسب وکار اینترنتی این همه اهمیت دارد؟
مهمترین دلیل داشتن وب سایت، فراگیر بودن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند. مردم اولین جایی که به دنبال خدمات شما می گردند، در اینترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، قطعا رقبای شما را خواهند یافت.

در صورتی که نیاز به طراحی وب سایت، اپلیکیشن، تولید محتوا و یا مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود دارید، با ثبت درخواست در سامانه نیم سانت، شرکت های معتبر در این حوزه آگهی شما را مشاهده و با شما تماس خواهند گرفت و شما میتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مزایای داشتن وب سایت

1 - فروشگاهی بدون محدودیت زمانی

با داشتن وب سایت و یا اپلیکیشن در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در کنار مشتری هستید. در واقع وب سایت شما نماینده‌ شماست، حتی در ساعت‌هایی که شما در حال استراحت هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است.

2 - کسب و کار خود را محدود نکنید.

مگر در شهر شما چند نفر هستند که با کسب و کار شما آشنایی دارند؟ در ایران و جهان چطور؟ میلیاردها انسان در سراسر جهان بخشی از زمان خود را در اینترنت میگذرانند. تصور کنید شما کسب و کارتان را برای این جامعه آماری راه اندازی کرده اید بنابراین مشتریانی از سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزها خواهید داشت.

کسب و کار اینترنتی

3 - صرفه جویی در هزینه‌های راه اندازی

همیشه برای راه‌اندازی یک فروشگاه هزینه‌های بسیار زیادی از جمله هزینه‌ی اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و… گریبان‌گیر افراد است. در تجارت الکترونیک شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌های ذکر شده نشوید.

4 - بازاریابی اینترنتی

به جای صرف هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی کافیست وب سایت خود را بهبود ببخشید تا گوگل شبانه‌روز برای شما مشتری بیاورد! با انجام برخی فعالیت‌ ها در زمینه‌ خدمات سئو با کمترین هزینه در بستر وب، محصولات خود را بازاریابی کنید.

internet marketing

5 - برقراری ارتباط با مشتری

در دنیای اینترنت مشتریان به راحتی نظر خود را راجع به هر محصولی ارائه میدهند و نظراتشان را در قالب انتقاد و پیشنهاد برای شما میفرستند. شما نیز میتوانید سلیقه‌ های مشتریان خود را بشناسید و برای جذب مشتری بیشتر گام بردارید.

6 - مشتریان هدفمند

احتمال اینکه بازدیدکنندگان وب سایت شما به مشتری تبدیل شوند بسیار زیاد است چرا که آنها محصول و خدماتی را در اینترنت جست‌و‌‌جو کرده‌اند که به آن نیاز دارند و گوگل سایت شما را به آنها پیشنهاد داده است. پس اگر وب سایت شما طراحی هوشمندانه داشته باشد، قطعا آن محصول توسط این بازدیدکننده خریداری خواهد شد.

7 - کسب درآمد های جانبی

با داشتن وب سایت میتوانید علاوه بر معرفی محصولات و خدمات خود درآمدهای جانبی دیگری مثل درآمد از طریق تبلیغات نیز داشته باشید.